Ana sayfa Firkete Örgü Modelleri Firkete Yelek Modelleri

Firkete Yelek Modelleri

Muhteşem Firkete Yelek

Yelekler her ne kadar kış mevsiminde daha fazla tercih edilse de serin olan bölgelerde ya da günlerde yelekler hırkalar çok ağır geleceğinden dolayı tercih edilebilecek kıyafetler arasında yer almaktadır. Tabi her ne kadar yelek olsa da onun da modaya uygun trend bir yapıda giyilmesi önem taşımaktadır. Bu yüzden de sizlere firkete yelek modelleri konusunda öneri yapmaktayız.

Firkete modelleri son zamanlarda daha fazla ön plana çıksa da 70’li ve 80’li yıllarda çok popüler olan o zamanlar birçok bayanın yapmakta adeta yarış ettiği ve bayanların birbirine öğretmeye başladığı yelekler arasındaydı. Günümüzde genç neslin de dikkatini çekmeyi başaran ve çok modern olan firkete yelekler hiç modası geçmeyen el emekleri arasında yerini koruyor. Genellikle delikli yapısı ile dikkat çeken ve yünden yapılan şiş ile hazırlanan bir yelek modeli olmaktadır. Modeli hem sırt ve ön kısmında olduğu gibi, hem de düğme kısımlarında bile bir farklılık ve ayrıcalık görebilmekteyiz. Bu yüzden de gençten tutun da yaşlılara kadar herkes giymektedir.

Ev hanımlarından bazıları evlerine ek gelir getirmek amacı ile bu yeleklerden örerek satmaktadır. Bunun sebebi; iş yaşamına artık bayanların da girmesi ile birlikte örgü için yeterli zamanının kalmamasıdır. Eğer siz de örgü yapıp satmak istiyorsanız ya da yelek satın almak istiyorsanız firkete yelek örnekleri arasından seçim yapmalısınız.

Firkete Yelek Örnekleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here