Ana sayfa Örgü Modelleri Çeyiz İçin Yeni Havlu Kenarı Örnekleri

Çeyiz İçin Yeni Havlu Kenarı Örnekleri

Rengarenk Havlu Kenarları

Geleneklerine bağlı bir toplum olarak özellikle Anadolu da çeyiz serme işi oldukça özen gösterilen bir olaydır. Yıllardır titizlikle hazırlanan çeyizler gelinin evine götürülerek serilmekte ve gelen misafirler bu çeyizleri incelemektedir. Bu nedenle anneler gelinlik kızları için çeyizlik havlu kenarları örmekte ve uygun havlu ile birleştirerek gelin evinde sergilemektedir. Her yıl modası değişen havlu kenarları için özellikle çeyiz hazırlayan bayanlar tarafından dikkatle takip edilmektedir. Çeyizleriniz için Yeni Havlu Kenarı Örnekleri arıyorsanız dantel dergilerinden ve internet sayfalarından faydalanabilirsiniz.

Çeyiz havlu kenarlarını ister satın alın isterseniz de yapımı kolay olduğu için kendiniz yapın. Yapım aşamalarını takip ederek birkaç basit havlu kenarı ördükten sonra siz de bu işte ustalaşarak kendi çeyizin için havlu kenarı yapabilirsiniz. Çeyizlerinize hangi havlu kenarını yapmak istediğinize karar vererek işe başlayın.

2016 yılı yeni havlu kenarları nelerdir diye merak ediyorsanız yazı dizimizde bütün detayları öğrenebilirsiniz. Genel olarak çeyizlerde bir sadeleşme görüldüğü için eskiden rengarenk örülen havlu kenarları bu yıl yalnızca en fazla iki renkten yapılmaktadır. Genellikle havlu kenarının zemini beyaz üzerine işlenen motiflerin havludaki renklerden biri seçilerek işlendiği için hem sade hem de oldukça zarif çeyizlik havlular yapabilirsiniz. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi çeyizlik havlular yaparak satış da yapabilirsiniz. Çevrenizde evlenmeyi düşünen genç kızlara onların zevkine uygun havlu kenarları yapıp satarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Çeyiz İçin Yeni Havlu Kenarı Modelleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here