Ana sayfa Bebek Örgü Modelleri Örgü Çocuk Panço Modelleri

Örgü Çocuk Panço Modelleri

Tiğ işi kız çocuk panço modeli örneği

Bugün sizlerle örgü çocuk panço modellerine birlikte bakalım. birbirinde güzel o kadar çok örgü modelleri var ki, Görünce hangisini alayım diye saatlerce düşünüyoruz bakıyoruz.”ayy bu çok güzel, yok yok bu güzel” gibi hepimizin söylemleri olmuştur. Bu modelleri incelerken hangisinin daha şirin durduğuna, çocuğun üzerinde deneyerek hangisi ona çok yakışmışsa onu tercih edersiniz. Biliyorum ki baktığınız modellerde çocuğunuza hepsi güzel yakıştı. Hepsini almalıyım diyebilirsiniz ama bu çoğu zaman pek mümkün olmayabiliyor. Bizler de bu yazımızda hangisi daha güzel, hangisini almalısınız gibi önerilerinde bulunacağız.

panço modelleri (59)
panço modelleri (59)

Çocuk panço modelleri arasında kışları en çok tercih edilenler, yün iplikle hazırlanmış modeller. Bu modeller kız çocukları tarafından daha çok kullanılıyor. Erkek çocuklarında ise en çok tercih edilen tığ şiş ile görülmüş kazaklar daha çok tercih sebebi. Ayrıca, Kız çocuklarında ponponlu modeller, atkılı modeller ve boncuklu modeller tercih ediliyor. Erkeklerde daha çok tercih edilen ise, üzerinde çizgi film kahramanlarının resimlerinin olduğu modeller tercih sebebi.

Çocuk ürünleri için en çok tercih edilen modeller için ise, çocuk pançoları. Bunların fazla tercih edilme sebebi ise rengarenk olması ve çocukların üzerinde çok şeker durması. Yazları daha çok ince ve açık renkli pançolar tercih edilir. Beyaz, mavi, sarı ve açık pembe renkler tercih sebebi. Özelliklede, açık pembe renkli pançolar kız çocuklarının üzerinde çok güzel duruyor.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here