Ana sayfa Örgü Modelleri 2018 Yılının Örgü Modelleri

2018 Yılının Örgü Modelleri

Bıcır bıcır tığ işi yazma kenarı modelleri 2016

Yeni yıla girmemiz ile her şeyde ufak da olsa bazı değişiklikler karşımıza çıkıyor. Bu sayede her şey kendini güncelleme moduna girmiş oluyor. Güncel olmak demek diğer insanların ihtiyaçlarına yeteri kadar cevap vermek demektir. Örgü işi de bu şekildedir. 2018 yılının örgü modelleri sizler için bir araya getirdik. Bu modelleri yapacağınız herhangi bir örgünüz de rahatlıkla kullanabilir ve sizden iş isteyen kişilere bu yollarla ürün ortaya koyabilirsiniz.

2016 Örgü Bebek Patiği Örnekleri
2016 Örgü Bebek Patiği Örnekleri

İlla başkası için yapacak değilsiniz kendiniz için yapacağınız örgü de bunları kullanabilirsiniz. Nasıl tüm teknolojik cihazlar yeni yıl ile birlikte kendi güncelliyorsa sizlerde 2016 örgü çeşitleri ile kendinizi güncelleyeceksiniz. Eğer bu işten kazanç elde etmek için çalışıyorsanız müşterilerinize farklı örgüler ile ürünler hazırlamak onların hoşuna gidecektir. Bu modeller arasında en çok dikkat çekeni ve nasıl yapıldığını öğrenerek işe başlamasınız.

Özellikle bu yıl ters başak modeli adı verilen yeni bir teknik dikkat çekiyor. Bu teknik ile yeni kazanlar, yelekler örülüyor ve insanların kullanması için hizmete sunuluyor. 2016 yılından en moda örgüsü ne diye soracak olursanız cevabımız bu olacaktır. Adı size biraz korkutucu gelmiş olabilir ancak korkmanızı gerektirecek bir durum yok. Çünkü yapımı sandığınızdan kolay olacaktır. Bu modelden ortaya çıkarmak istiyorsanız iki ilmek düz örerek işe başlamalısınız. Devamının ne olduğunu sitemizde okuyarak öğrenebilir ve bu modeli yeni örgüleriniz de kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here