Ana sayfa Lif Modelleri Kalpli Lif Modelleri

Kalpli Lif Modelleri

Kalpli Lif Modelleri 2016 (8)

İnsanlar sevgilerini gösterebilmek adına her daim kalp desenlerinden ve kalp şekillerinden yararlanmıştır. Biz de size bu yazımızda dilerseniz hediye edeceğiniz dilerseniz de çeyiz için saklayacağınız kalp resim ve motifli lif örneklerini kullanarak hazırlayabileceğiniz kalpli lif modelleri ve örnekleri hazırladık.

Kalpli Lif Modelleri 2016 (8)
Kalpli Lif Modelleri 2016 (8)

Sevgi sembolü kalbe ilişkin pek çok modeli sayfamızda bulabilirsiniz. Renk konusunda bağımlı kalmak yerine dilediğiniz renkte kalpli lifler hazırlayabilirsiniz. Kalp için pembe renk özellikle öne çıksa da, diğer renklerde lif işleyerek de güzel sonuç elde edebilirsiniz. Bazı kalpli lif modelleri gül deseni içinde yer alırken, bazı modellerde de kalbin yanına kendi ve sevdiğinin isimlerinin baş harfleri işlenerek sunulmuş. Bazı kalplerde de ortadan bir ok çıkarılırken, göreceğiniz üzere bazı modellerin üzerinde ise kalp motifinin yanı sıra Seni Seviyorum yazısı işlenmiş.

Hayal gücünün hiçbir sınırı yok. Dilediğiniz örneği dilediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz. Örneğin kalp sayısını arttırarak, 4 ya da 5 tane kalp motifi işleyebilir ve kalplerden oluşan bir kalpli lif motifi meydana getirebilirsiniz. Ya da tek bir kocaman kalp ile yetinerek, böyle bir lif işleyebilir ve sevginizin kocaman olduğu vurgusunun altını çizebilirsiniz. Ya da bir diğer seçenek de iki kalbi yan yana ya da iç içe örerek kalpli lif örgüsünü meydana getirebilirsiniz. Dilediğiniz her türlü modeli sayfamızda ve yazılarımızda bulabilir ya da keyifle işleyebilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here