Ana sayfa Kanaviçe Modelleri Kanaviçe Pike Takımı

Kanaviçe Pike Takımı

Pudra Rengi Kanaviçe Pike Takımları

Gelinlik kızların çeyizlerinin olmazsa olmazı kanaviçe pike takımı gelenekçi ya da modern herkesin çeyiz sandığında muhakkak yer almaktadır. Yıllardır anneannelerin, annelerin şimdi de genç kızların çeyizlerinde en başköşede yerini alıyor. Yıllardır hem herkesin beğendiği hem de sürekli modernize edilerek desenlerinin güncellenmesi kanaviçeyi vazgeçilmez kılıyor. Yenilikçi çizgiye kavuşturulduğu ve vintage tarza hakim olan çizgilerle işlendiği için genç kızlar da evlerinde kanaviçe pike takımlarını kullanmayı tercih ediyor. Çeyiz ürünleri her yıl değişirken, birçok ürün birkaç yıl kullanıldıktan sonra bir daha kullanılmazken kanaviçenin kuşaklar boyu aktarılmasının temel nedeni de budur.

Geleneklerine bağlı bir ülke olarak düğünlerde erkek evine bohça hazırlayan birçok aile kayınvalide ve kayınpederin bohçasına kanaviçe pike takımları koyarak da bu geleneği devam ettirmektedir. Rengarenk, desen desen, fırfırlı, fistolu, dantelli birçok güzel seçenek arasında seçim yapmakta oldukça zorlanacaksınız. Kanaviçe pike takımlarının her ailenin bütçesine uygun olması da kullanıcılar için oldukça cazip gelmektedir.

Kanaviçe Pike Takımı Modelleri


Sizler de geçmişten günümüze bir mozaik haline gelen kanaviçe pike takımlarını ister sevdiklerinize isterseniz de kendinize alabilir, yatak odalarınızın havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Eskilerin çok moda olduğu bu günlerde kanaviçe pike takımlarının dilediğiniz dokuda kumaş üzerine işlenmişini bulabilirsiniz. 2016 yılının en moda kanaviçe pike takımı olan Osmanlı motifleriyle işlenmiş modelinin hem gümüş hem de gelinlik kızların çeyizi için hazırlanmış altın yaldızlısını bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here