Ana sayfa Dekorasyon Kasnak İşi Salon Takımı Modelleri

Kasnak İşi Salon Takımı Modelleri

Kasnak İşi Salon Takımı Örnekleri

Düğün denildiğinde ilk akla gelen el emeği ile örülmüş birçok ürün yapmanın tatlı telaşı akıllara gelmektedir. Çeyizlerin olmazsa olmazı annelerin emeklerinin ilmek ilmek işlendiği birçok modelin arayışında olan hanımlar kasnak işi salon takımı modelleri ile son yıllarda fark yaratmaya başladı. Oldukça fazla desen çeşitliliğinin olması, modasının geçmeyecek olması ve yıkandıktan sonra ütü istemeyen kasnak işi salon takımı modelleri bu nedenle genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Birçok Türk genç kızın çeyiz sandıklarında en az bir tane kasnak ile yapılmış olan işler arasında yer alan salon takımı örnekleri yer almaktadır.

Kasnak İşi Salon Vitrin Takımı Örnekleri
Kasnak İşi Salon Vitrin Takımı Örnekleri

Kasnak işi salon takımları, sade birçok modelin yanında boncuk ile işlenen oldukça şaşalı modellerde bulunmaktadır. Genellikle gümüş rengi ya da altın sarısı iplerle yapılan kasnak işi salon takımı modelleri serildiğinde salonun havasını bir anda değiştirmektedir. Peçetelerini kullanmak istemeyenler kasnak işi salon takımı modellerinden birini seçerek yalnızca masa örtüsü olarak da yapılabilmektedir. Oldukça kullanışlı olan bu ürünler dayanıklılığıyla da yıllara meydan okumaktadır.

Kasnak işi salon takımı çeşitlerini çeyiz mağazalarında bulabileceğiniz gibi aynı zamanda da internet sitemizde de yapım aşamalarını izleyerek sizlerde yapabilirsiniz. Hobi marketlerde satılan kasnaklardan satın alarak hem hobi amaçlı hem de gelir edinmek maksadıyla kasnak işi salon takımı modellerini yapabilirsiniz.  Kasnak işi salon takımı modelleri evde boş vakitlerini değerlendirerek gelir elde etmeleri için oldukça büyük bir fırsat olmaktadır.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here