Ana sayfa Örgü Modelleri Kasnak İşi Şal Modelleri

Kasnak İşi Şal Modelleri

Mavi Renkli Kasnak İşi Şal Modeli

Son yılların örgü dünyası moda trendi olan kasnak işi şal modelleri hanımların büyük beğenisini toplamayı başardı. Plastik iğneli çivili kasnaklar tuhafiye, örgü malzemesi satan mağazalarda, hobi marketlerde kolaylıkla bulabileceğiniz bir aparat. Bu aparatların çivili kısımlarına iplikler bağlanarak çeşitli düğümler atılmakta ve böylece yüzlerce model üretilmektedir. Hamarat hanımlar gördükleri örneklerle yetinmeyerek kasnak işi şal modelleri oldukça çeşitlendirdi ve son yıllarda büyük bir patlama yaşandı bu alanda.

Abiye kıyafetlerin üzerine simli iplerle örülen şallar, günlük kullanım için daha düz renklerle örülmüş şallar, gelinlik kızların çeyizleri için örülen görkemli şallar olmak üzere çeşitli gruplara ayrılan kasnak işi şal modellerinden tarzınıza hitap eden modeli seçerek örgü örmeye başlayabilirsiniz. Kasnakların kullanımı kolay olduğu için daha önce örgü örmeyen kadınlar da uygulamaları inceleyerek oldukça güzel modeller yapabilirler. Kasnak işi şal modeli olarak öreceğiniz şal sizi ısıtsın istiyorsanız kalın ip tercih edebilir veya yalnızca gösteriş amaçlı bir aksesuar olarak kullanacaksanız daha ince ipler tercih etmeniz unutmamanız gereken önemli bir detay.

Kasnak İşi Şal Örnekleri


Kasnak işi şal çeşitleri hediye amaçlı yapabilir, kızınızın çeyizi için yapabilir ya da evde ek kazanç sağlamak için yapabilirsiniz. Modası hiç geçmeyecek olan kasnak işi şal modellerini çevrenizdeki diğer bayanlara ya da çeşitli Pazar ve fuarlarda stant açarak satabilir ve bundan oldukça iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here