Ana sayfa Tığ İşi Popcorn Papatya Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Popcorn Papatya Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Örgü Delisiyim ekibi olarak yine muhteşem bir örgü modeliyle karşınızdayız. Popcorn papatya motifi ile battaniye veya yatak örtülerini çok güzel bir şekilde süsleyebilirsiniz. Tığ işi papatya yapılışını çok basit bir şekilde video anlatımıyla yine konumuz üzerinden siz değerli hanımlarımızla buluşturuyoruz. Bu örneğimiz ayrıca patlamış mısır örneği olarakta hanımlar arasında bilinmektedir.

Tığ işiyle ilgili olan hanımlarımız, daha önce yayımlamış olduğumuz tığ işi kelebek örgü modeli, tığ işi puf çiçek örgü modeli, tığ işi örgü şal modellerimizin videolu anlatımın yer aldığı konularımızı da incelemenizi önermekteyiz.

Papatya motifiyle bebekleriniz için çok güzel bebek battaniyesi yapabilirsiniz. Ayrıca merak edenler için popcorn motifi video anlatımında kullanılan ipin markası gazzal baby cotton’dur. Yapmış olduğunuz battaniyeleri bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Burada bizleri sıkı bir şekilde takip eden hanımlarımızda, örnek olmuş olur el emeğinizi sizin adınıza duyurmak isteriz. 🙂

Popcorn Papatya Motifi Videolu Anlatımlı Yapılışı

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here