Ana sayfa Örgü Modelleri Simli Havlu Kenarı Örnekleri

Simli Havlu Kenarı Örnekleri

Simli havlu kenarı örnekleri

2016 yılına geldiğimizde havlu kenarı örneklerindeki çeşitlilik ve değişik iplerle zenginlik kazandırılan havlu kenarları ilk bakışta göze çarpıyor. Ev hanımları havlu kenarı modellerini geliştirip değiştirerek oldukça şık ve modaya uygun örnekler üretmektedir. Bu yıl en çok simli havlu kenarı örnekleri moda olurken sadelik ve görkemin muhteşem uyumu yakalanmıştır. Simli ip ile örülen havlu kenarları modellerine siz de göz atarak uygulamaya başlayabilirsiniz.

Simli havlu kenarı örnekleri
Simli havlu kenarı örnekleri

Kendinden simli iple yapılan havlu kenarları geçmişe çağrışım yapılarak genellikle tuğra desenleri yapılarak oldukça şık örnekler ortaya çıkmaktadır. Parıl parıl parlayan ve göze çarpan güzel havlu kenarı gelinlik kızların çeyizlerinde ve hediyelik olarak yapılmakta ve çeyizi bir anda zenginleştirmektedir. Sizde çeyiz için havlu kenarı örneği arıyorsanız mutlaka çeyizde simli havlu kenarı modellerinden de birkaç tane bulundurmalısınız. Dilediğiniz modeli simli iple yaparak hem modaya uygun havlu kenarı yapmış olursunuz hem de ilk bakışta göze çarpan bir havlu kenarına sahip olacaksınızdır.

Fark yaratmayı seven ev hanımları simli iplerle özellikle gold ve gümüş rengi simli ip tercih ederek yaptıkları farklı havlu kenarlarını satarak ek kazanç sağlamaktadır. Hem çevresine hem de internet sayesinde tanımadığı birçok insana ulaşarak el emeği simli havlu kenarı modelleri yaparak satmaktadır. Simli havlu kenarları bu yıl moda olduğu için birçok bayan tarafından satın alınmaktadır bu nedenle özellikle kazanç elde etmek isteyen bayanların bu yılın modasına uygun havlu kenarları yapması oldukça önemlidir.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here