Ana sayfa Moda Kırkyama Çanta Modelleri

Kırkyama Çanta Modelleri

Kırkyama Çanta Modelleri

Havaların soğumaya başladığı bulunduğumuz dönemlerde sizlere hem yaz aylarının havasını getirecek hem de ruhunuza canlılık katacak kırkyama çanta modelleri ile karşınızdayım. Yaz gelmeden dikiş bilen bayanlar için nimet olan patchwork çanta modellerinin en hoşunuza gidecek tasarımları sizlerle buluşuyor ve tarzınız gözler önüne seriliyor.

Yeni Kırkyama Çanta Modelleri
Yeni Kırkyama Çanta Modelleri

2016 yaz sezonunda kullanabileceğiniz elde taşınır, omuz askılı, sırt veya plaj çantası olarak değişik şekil ve geometrilerde tasarlanmış olarak sizlere sunuyorum. En güzel çanta modelleri ile sizde yazı erken getiren taraflardan olacaksınız. Hem güzelliğinize güzellik katacak hem de kombinlerinizde tarzınıza hayran bırakacaksınız. İç içe geçmiş desenli şekillerden oluşan patchwork çantalar el sanatlarından ilham alıyor ve farklı bir hava getiriyor.

Kırkyama Çanta Resimleri
Kırkyama Çanta Resimleri

Artık çantalarınız en önemli aksesuarınız olacak. Tek yapmanız gereken dikiş biliyor olmak ve yaratıcılığınızı konuşturmak. Hem el emeğinizle kendinize en uygun ve en yakışan çantayı dikebilecek hem de var olan tarzınızı daha da zenginleştirerek kendi tarzınızı oluşturacaksınız. Paylaşılan çanta modelleri dışında sizde eliniz yatkınlaşınca en güzel modelleri çıkarabilirsiniz.

Kırkyama çanta örneklerinin en güzel tasarımları karşınızda. Biz bu tasarımları çok beğendik ve sizlerinde hoşuna gideceğini düşündük ve paylaştık. Göz alıcı desenlerin ve birbirinden canlı renklerin harmanlanması ile ortaya çıkan bu modelleri sizde evinizde otururken ister kendinize ister arkadaşınıza, dostunuza hediye olarak yapabilir ve onları sevindirebilirsiniz. Her kıyafetinize uyabilecek renkleri tercih etmeye özen gösterin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here