Ana sayfa Dekorasyon Modern Perde Modelleri

Modern Perde Modelleri

Rengarenk Perde Modeli

Bir salonu güzelleştirmenin yolu perde seçiminde gizli olduğu için kadınlar bu konuda bir hayli titiz davranmaktadır. Perde modelleri her yıl değişkenlik gösterdiği için modern perde seçerek her yıl bu iş için bütçe ayırmamak gerektiğini düşünen kadınlar için bir hayli seçenek mevcut. Perdelerin evin duvar rengi, mobilyaları ve kullanılan diğer aksesuarlar ile uyum içinde olması unutulmaması gereken büyük bir detay. Modern Perde Modelleri arasında son yılların akımı olan store perdeler güncelliğini kaybederken tül perdelere geçiş yapılması perdelerin temizlik ve kullanım kolaylığını da arttırdı. Bir zamanların kısacık perde modelleri şimdi modernize edilen dantel uzun tül perdelere yerini bıraktı.

Rengarenk Perde Modeli
Rengarenk Perde Modeli

Evin havasını bir anda değiştiren modern perde türleri arasında bu yıl çift renkli perdeler bayanların en çok tercih ettiği modeller arasına girdi. Genellikle eve hakim olan iki renk seçilerek yaptırılan modern perde modellerinde renk ve ton sınırlaması bulunmadığı için dilerseniz zıt renklerde de yaptırabilirsiniz.

Perde kadar perde aksesuarları da oldukça dikkat çekmektedir. Eskiden şatafatlı perde aksesuarları tercih edilirken şimdilerde modern perde modelinin önüne geçmemesi için daha sakin aksesuarlar tercih edilmektedir. Salon, oturma odası, mutfak, çocuk odası perdelerinin hepsinin renk ve modelleri farklı olsa da modern ya da klasik seçim tasarım olması oldukça mühim. Ya seçmiş olduğunuz perdelerin tamamı klasik ya da modern perde çeşitleri olması uyumun yakalanması açısından önemli.

Modern Perde Örnekleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here