Ana sayfa Bebek Örgü Modelleri Örgü Çocuk Battaniyeleri

Örgü Çocuk Battaniyeleri

Tunus İşi Bebek Battaniyesi

Birbirinden, güzel ve çok şık battaniyeler, bebe yünlerinden, koton ipler ile bu iplere uygun şişler ile örebileceğiniz birbirinden güzel Örgü Çocuk Battaniyeleri örneklerini birlikte inceleyelim. Ajurlu bebek battaniyeleri bizce bu kategoride en güzel modellere sahip battaniyeler. Bunun yanında düz haroşa örgü modeli diğer bir güzel battaniye örneği. Kazaklarda sıkça kullanılan saç örgüsü modelinin battaniyelere uygulanması bambaşka bir hava katıyor. Şişle örülen bu modellerini en beğendiğiniz renk ip seçimi ile zevkinize uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Bu renkler pembe, turuncu, yeşil ve en güzel duranı ise ebrulu ipler. Kesinlikle ebruluyu tercih ediniz.

Tunus İşi Bebek Battaniyesi
Tunus İşi Bebek Battaniyesi

Battaniyeleri örerken kullandığımız markalar ise anchor ve ören bayan, genelde bu markalar kullanılarak örüm işlemini yapıyorlar. Ayrıca alize markasının yeni bebek yünleri de kullanılır ve renkler çok güzel. Battaniye örmeleri için genellikle bu markalar kullanılıyor. Siz bütçenize hangisi uygunsa onu tercih edin. Bebeklerimiz dünyaya geldiğinde annelerin karnındaki sıcaklığı doğdukları günden itibaren isterler. Sizde bebeğinize anne karnındaki gibi sıcak battaniyeler hazırlamalısınız.

Bebeklerinize yumuşacık ve sıcacık battaniyeler örmelisiniz ki yeni dünyalarına onu alıştırmalısınız. anne karnın sıcaklığını vermez ama yinede biz hazırlamış olduğumuz battaniyeler ile onları korumalıyız ve onlar için yumuşacık battaniyeler örmeliyiz. Bu battaniyeleri kendi bebeğinize öreceğiniz gibi, bir akrabanızın bebeğine veya bir arkadaşınızın bebeğine örebilirsiniz. Güzel günlerde örtünmelerini dileriz. gülerek kullanacağı battaniyeler olması dileğiyle.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here