Ana sayfa Örgü Modelleri Örgü Ev Botu Örnekleri

Örgü Ev Botu Örnekleri

2016 el orgusu ev botu

Son zamanlarda ev botları çok popüler olmuş durumda. Hem verdiği rahatlık, hem de moda oluşu yönünden dikkat çeken ev botlarını kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Birçok bayanın ve özellikle de genç kızların yakından takip ettiği ev botlarını hazırlamak çok kolay. Kullanışlı yapıları ile dikkat çeken örgü ev botu örnekleri örgüden yapılarak sıcak tutuyor. Kış mevsiminde en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Örgü Ev Botu
Örgü Ev Botu

Örgüden hazırlanan bu botların yapımında  şiş kullanılıyor. Ev de bile modayı takip eden bayanlar başta olmak üzere artık çetikler yerine bu botlar devreye giriyor. Çetikler son derece demode olurken örgü botlar sıcak tutarak moda kapsamında adeta çığır açıyorlar. Eğer siz de bu botları seviyorsanız kendinize ya da sevdiklerinize kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Örgü yöntemi ile hazırlanan botların üzerine çeşitli motifler de yapılabilir. Böylece daha sevimli bir görüntü karşımıza çıkar. Özellikle bebeğinize ya da daha küçük yaşlarda olan çocuğunuza örgü bot hazırlamak istiyorsanız civciv, kuş ya da emzik gibi motifler örgü ev botu için muazzam olacaktır.

Örgüde yapıldığı için kolay bir şekilde de yıkanabilen ve yıkandığında eğer doğru örgü teknikleri kullanılırsa herhangi bir deformeye uğramayan bu botları hazırlayıp kullandıktan sonra farkı kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Özellikle küçük çocuklarınız için beyaz ya da krem renkte olan ev botu örnekleri tercih etmezseniz daha iyi olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here