Ana sayfa Örgü Modelleri Tığ İşi Örgü Yelek Modelleri ve Örnekleri 2018

Tığ İşi Örgü Yelek Modelleri ve Örnekleri 2018

Tığ İşi Güllü Yelek Modeli

Çeyiz hazırlığında bulunan bir arkadaşımın ciddi araştırmalar yaptığını görünce dikkatimi çekti. Tığ işi yelek modelleri ve örnekleri acaba ne şekildedir diye merak ettim. Aslında bu tarz şeylerin internette bulunabileceğine pek ihtimal vermiyordum. Ancak yaptığım araştırmalar neticesinde yanıldığımı net bir şekilde gördüm. Düşündüğümün aksine her sezona özel tasarımlar paylaşılıyor internet sitelerinde.

Ayrıca ilginizi çekebilecek diğer Tunus İşi Örgü Bebek Yelekleri Modellerini inceleyebilirsiniz.

Tığ İşi Yelek Modelleri

Daha birkaç gün önce yaptığım araştırmada tığ işi yelek modelleri ve örnekleri 2018 konularını incelediğimde çok değişik fikirler yeni sezona damgasını vurmuş durumda. Her biri diğerinden değişik ve birbirinden farklı tasarımlardan oluşuyor. Her birine sahip olmak isterdim ama buna imkanın olmadığını ben de biliyorum.

Aslında incelenip araştırıldığında internette bulunmayacak bir şeyin olmadığını da bu sayede öğrendiğimi belirtmem gerekiyor. Tasarımlarıyla dikkat çekici tığ işi yelek modelleri konusunda da yine beklediğinizden çok daha fazlasını internet sitelerinden bulabilirsiniz. Bu anlamda ben de kendi sitemde paylaşımlarda bulunarak isteyenler için güzel örnekler olmasını sağlamaya çalıştım.

Tığ İşi Yelek Yapılışı

Çam sakızı çoban armağanı olarak sunduğum örnekler eminim ki hazırlık içerisinde olanlara iyi bir fikir olmaya yetecektir. Özenle seçtiğim tasarımlar, kendi elimden çıkan modeller ve farklı arkadaş çevresinden edindiğim görselleri sitemizde paylaşarak tığ işi yelek örnekleri 2016 konusunu zenginleştirmeye çalıştım. İnceleyin kararınızı verin belki de işinize yarayacak birçok modeli bir arada bulacaksınız.

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here