Ana sayfa Amigurumi Amigurumi Kalp Nasıl Yapılır?

Amigurumi Kalp Nasıl Yapılır?

Amigurumi oyuncak ve örgü modelleri yapımı günümüzde bir hayli ilgiyle karşılanmaktadır. Özellikle amigurumi çocuk oyuncakları hem yapması çok zevkli hemde örgü modeli bittikten sonra çocuklarımız için muhteşem bir hediye olabilmektedir. Daha önce sizlerle amigurumi kalpli örnekler paylaşmıştık. Amigurumi en güzel kalpli örneklere https://www.orgudelisiyim.com/en-guzel-kalpli-amigurumi-modelleri adresinden inceleyebilirsiniz. Bugün ise sizlerle amigurumi kalp nasıl yapılır sizlere detaylı olarak anlatacağız. Amigurumi dolgulu kalp yaptığınız bunu anahtarlık olarak veya çantalarımızın kenarlarına süs olarak kullanabilirsiniz. Kalp örgü modellerini sevenler içinde ayrıca tığ işi kalp motifi yapılışı konusunu incelemenizi önermekteyim.

Amigurumi Kalp Yapılışı

kalpli-amigurumi-yapilisi

İlk önce parmağımızın üzerine ipimizi doluyoruz. 6 tane sık iğne yapıyoruz. Bu sihirli halka içine başlama şeklidir.
Bir tane tutturduktan sonra çift batış yaparak 6 tane artırıyoruz. Ve yine tutturarak yuvarlak yapmaya başlıyoruz.
Bir artış bir sık iğne olarak 6 defa yapıyoruz.
6 – 12 ve 18 li örgüyü yapmış oluyoruz bu şekilde devam ediyoruz. Şirin mi şirin amigurumi kalpli örgümüzün yapılışının devamını detaylı olarak Türkçe video anlatımıyla hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sık İğne Nasıl Yapılır?Sık iğne yapmayı bilmeyen örgüye yeni başlayanlar https://www.orgudelisiyim.com/sik-igne-nasil-yapilir linkine tıklayarak hemen sizde öğrenebilirsiniz.

Sihirli Halka Nasıl Yapılır?
Sihirli halka yapmayı bilmeyenler https://www.orgudelisiyim.com/videolu-sihirli-halka-yapilisi linkine tıklayarak hemen öğrenebilirsiniz.

Amigurumi Kalp Yapılışı Türkçe Video Anlatımı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here