Ana sayfa Örgü Modelleri Çeyizlik Fiskos Modelleri

Çeyizlik Fiskos Modelleri

çeyizlik fiskos modelleri

Yıllardır devam eden ve Osmanlı Dönemi’nin sonlarından beri hayatımızda olan danteller 2016 yılına gelsek ve hatta artık 2017 yılına doğru yol alsak bile hayatımızdan çıkmayan bir gelenek olmuş durumda. Birçok bayanın sevdiği ve mutlaka çeyizinde ya da evinde bulundurduğu danteller sadece koyulan nesneye değil; aynı zamanda o ortamın ve o evin havasına da bir ağırlık, asalet katıyor. Dantellerin en fazla kullanılan şekilleri ise; fiskoslar olmaktadır. Hem çeyizlerde, hem de düğünden sonra evlerde kullanılmak için hazırlanan çeyizlik fiskos modelleri yüzlerce kadının ilgisini çekiyor. Özellikle de beyaz ya da krem rengi tonlarında yapıldığından dolayı koyulan ortama ekstra bir saflık katıp hoş görünmesine yardımcı oluyor.

çeyizlik fiskos modelleri
çeyizlik fiskos modelleri

Çeyizlere koyulan fiskoslar sayesinde artık daha şık gelin evlerine rastlamaya devam ediyoruz. Her desenden ve her örnekten hazırlanabilen bu fiskoslar özellikle misafir ağırlama kültürümüz kapsamında fazlası ile yer buluyor. Çeyizlik fiskos örneklerini en kolay şekilde sitemizden bulabilirsiniz ve siz de çeyizinizin yarım kalmasına engel olarak fiskoslar ile tamamlayabilirsiniz.

Türk evlerinde mutlaka kullanılan fiskoslar ev dekorasyonuna da olumlu yönde etkisi bulunan parçalar arasında yer alıyorlar. Dekorasyonda bir aksesuar ya da ev dekorasyonunu tamamlayan bir parça olarak kullanılmaya devam ediliyorlar. Çeyizlik fiskoslar arasından bir tercih yapmak için sitemiz tarafından sizlere sunmuş olduğumuz modellere göz atabilir ve daha sonra da yapım aşamasına geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here