Ana sayfa Uncategorized Keçeden Kapı Süsü Videolu Yapılışı ve Modelleri

Keçeden Kapı Süsü Videolu Yapılışı ve Modelleri

Bebek Odası Kapı Süsü Keçe

Son zamanlarda biz hanımların ilgisini çeken kendin yap ürünlerinden olan keçe ile çok güzel işler çıkarmaya devam ediyoruz. Daha önce sizlerle Keçe İle Yeti Oyuncak Yapımı , Keçe Dolap Süsü Magnet Modelleri, Keçe Kırlent Modelleri konuları paylaşmıştık ve sosyal medyada takipçimiz olan hanımlar büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılaşmışlardı. Daha önce paylaştığımı konuları incelemeyenler https://www.orgudelisiyim.com/el-isleri  adresinden inceleyebilirsiniz. Bugün sizlerle keçeden kapı süsü nasıl yapılır ve keçe kapı süsü modellerini paylaşacağız. Yeni doğan bebeklerimiz için daha cıvıl cıvıl bir oda hazırlamak ve gelen misafirlerimizi kapıda gülümseme oluşturmak için keçeden çok harika modeller yapılabilmektedir.

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden gelen talepler üzerine incelediğimiz kız bebekleri için pembe renkler ve tonlarında çiçekli keçe kapı süsleri tercih edilip beğenilmektedir. Erkek bebek çocuklar için ise mavi tonlarında daha çok deniz temalı kapı süsleri ilgi görmektedir.  Şimdi hazırsanız keçe kapı süsü modelleri sizlerle.

Keçe Kapı Süsü Modelleri

Keçe Kapı Süsü Nasıl Yapılır?

El işleri arasında en çok yapılanlar arasında yer alan keçe ile kapı süsü yapılışını uzman.tv ‘nin hazırlamış olduğu keçeden kapı süsü nasıl yapılır isimli videosunu sizlerle buluşturuyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=5NGNL8TkMLM

Keçeden Balon Kapı Süsü Nasıl Yapılır

Farklu bir çalışma olan keçeden balon kapı süsü nasıl yapılır adım adım Türkçe video anlatımıyla sizlerle.

Keçe kapı süsü modelleri ve yapılışı hakkında sorularınız olur ise konu sonunda yer alan yorum alanında paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here