Ana sayfa Örgü Modelleri Damat Havlusu Modelleri

Damat Havlusu Modelleri

2016 damat havlusu örnekleri

Bu yazımızda evlilik hazırlığında olan geç kızlarımız için hazırlamış olduğumuz birbirinden farklı, rengarenk havlu modelleri bulunmakta. Sizlerde evlilik hazırlığında beğenip çeyizine koyacağınız çok yeni damat havlusu modellerini birlikte inceleyeceğiz. Son dönemlerde birbirinden güzel yeni havlu modelleri ortaya çıktı, hepside çok güzel ve her  genç kızın beğeneceği modeller. Damat havlusunda üzerine işlenecek olan motiflerden tutun da, kenarında ki süslemelere kadar bir ağırlığı olması gerekli.

2016 damat havlusu örnekleri
2016 damat havlusu örnekleri

Damat havlusu neden önemlidir peki? Düğün öncesi bohça halinde damada gönderilen havludur. Ve bu sebep diğer havlulardan ayrı olması için, yeterli bir sebep olarak görünmekte. İnternet üzerinden binlerce havlu kenarı işleme modelleri bulup, kendi damat havlularınıza uyarlayabilirsiniz. Satın almayı tercih de edebilirsiniz ancak; sizde herkes gibi özel olmasını istiyor ve kendi ellerimle hazırladığım havluyu vermek istiyorum derseniz, doğru yoldasınız diyebiliriz. Havlu kenarı işlemesinin yanında, havlu üzerine de işlenen modeller damat havlusuna ayrı bir hava katar.

Damat havlusu modellerinin seçimini yaparken üzerinde ki işleme iyi seçilmeli ve bu model gerçekten görülmeye değer olmalı. Üzerine işlenen motif seçimi gayet önemli bu konuda sizin ve eşinizin göz zevkine göre bir motif işleyin ki, ömür boyu saklanıp beğenilsin. Gerçi; güzel olmasa da manevi değeri olduğu için, ömür boyu saklanır ve kullanılır. Damat havlusunda, önemli olanın havlu değil üzerinde ki motifler olduğunu unutmamız gerekli. Hazırlıklarınız da kolaylıklar dilerim.

Kaydet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here