Ana sayfa Bebek Örgü Modelleri Rengarenk Örgü Çocuk Şapkaları

Rengarenk Örgü Çocuk Şapkaları

bebek şapkaları

Bütün anneler çocukları için bir şeyler yapmaya çalışır. Kimi anneler çocuklarına hediye alır, kimi annelerde onların mutlu olacağı bir şeyler yapmaya çalışır. Bizde çocuklarınız ve sizlerin de gördükçe mutlu olacağı hediyeler hazırlamanız için rengarenk örgü çocuk şapkaları adlı yazımızı kaleme aldık. Sizler için birbirinden güzel çocuk şapkası modellerini beğeninize sunuyoruz.

bebek şapkaları
bebek şapkaları

İlk olarak tığ ile örülen siyah ayrıca baykuş desenli çocuk şapkası örneğimiz, bir diğeri bordo renkte saç örgüleri bulunan ve kocaman gülle motifli kız çocukları için şapka. Bir diğer örnek ise erkek çocukları için hazırlanmış çizgili üzerinde düğme detayı olan atkısı ve şapkası.  Yeşil ve krem rengi ile karıştırılmış çocuk şapkaları gibi fazlasıyla şapka kombini oluşturabilirsiniz.

Örgü Bebek Şapkaları
Örgü Bebek Şapkaları

Çocuk şapkaları örneklerine devam edecek olursak; krem renkli, kahverengi ayıcık desenleri olan çocuk beresi. Çocuğunuza Kırmızı gül motifli bir tane kasket hazırlayabilirsiniz. Erkek çocuğunuz için örülmüş ve üzerine gözlük çizilmiş gayet dikkat çekici şapka örneği. Kırcılı yünle örülen kürk ve üzerine kırmızı düğme dikilmiş kulaklı çocuk şapkası bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Örgü çocuk şapkaları içinde en güzelleri ise mor ve pembe renklerin kullanıldığı kız çocukları için hazırlanmış şapkalar. Bir diğer örnek açık pembe renk iplik örülmüş şapka. En tatlısı ise bilindiği üzere  kız çocukları barbie bebekleri çok severler sizde bu beklerden şapkaların üzerine yerleştirip onları çok mutlu edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here