Ana sayfa Bebek Örgü Modelleri Çilekli Bebek Patiği Yapılışı

Çilekli Bebek Patiği Yapılışı

22.579 okundu
0Merhaba hanımlar, bugün sizlere Çilekli Bebek Patiği Modeli yapılışını anlatacağiz. Çilekli Bebek Patiği Yapılışı bir karışık gibi gözüksede videomuzu izledikten sonra evinizde rahatca uygulayabileceğiniz bir modeldir. Evde Kolay Çilek Patik Modeli Yapımı Evde patik yapımı ile ilgili yazılarıma kaldığım yerden devam ediyoruz. Ayrıca sitemiz üzerinden Çilekli İğne Oyası modeli ve Çiçekli Tığ Oyası modelimizi de inceleyebilirsiniz.

Çilekli Bebek Patiği Yapımı


Örgü yapmaya başlayanlar için en kolay ve oldukça da çok kullanılan patik modellerinden biri de çiçekli patik örnekleri’dir. Hem hemen bitecek olması diğer yandan küçük olması pek çok yeni örgü örmeye başlayanın ilk tercihlerinden biridir. Zamanla kendisini geliştiren hanımlar, kış aylarında ayaklarını soğuktan koruyacak bir kışlık terlik ya da sıcak tutacak patikler üstünde çalışmalarını genişletebilirler. Siz de pek çok Patik modellerini sayfalarımızda bulabilirsiniz. Her gün farklı çalışmaları yapılışlarını açıklayan videoları ile birlikte de bulmanız mümkün.Çilekli Bebek Patiği Modelleri

Sitemizde pek çok yazı ve açıklamada Çiçekli patik modelleri bulabilir ve modellerin yapımlarına ilişkin anlatımları bulabilirsiniz. Üstelik yorum da yapabileceğiniz sayfalarda Tunus işi pek çok modeli oldukça çeşitli modelleri ve şık tasarımları ile sayfalarımızda yer almaktadır ve son derece de göz doldurucudur.Patik modellerimizden yararlanmak ve örmek istiyorsanız ya da öğrenmek istiyorsanız da sayfalarımızda yer alan videoları izleyebilir ve faydalanabilirsiniz.

Aynı zamanda sizler için derlediğimiz modellerin resimlerini de sayfalarımızda bulabilir ve örmek istediğiniz Çilek modelli patikler örebilirsiniz. Bununla birlikte patiklerin yanı sıra yelek, ceket, kazak, battaniye ya da lif örneklerini de bulacağınız sayfalarımızda çok güzel süsleme örnekleri de yer almaktadır. Patik modelleri üzerine de farklı desenler uygulayabileceğiniz gibi değişik üstten süslemeler de gerçekleştirebilir ve hem tarz, hem modern hem de şık modeller meydana getirebilirsiniz.
BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here