Ana sayfa Örgü Modelleri Dekolteli Bayan Örgü Elbise Modelleri

Dekolteli Bayan Örgü Elbise Modelleri

Dekolteli Bayan Örgü Elbise Modelleri

Örgü elbiseler son birkaç yıldır oldukça moda. Bilindik tarzıyla kış aylarında değil yaz aylarında ve düğünlerde cemiyetlerde giyilmek için birbirinden şık abiye örgü elbiseler 2016’da stil sahibi kadınlar tarafından rağbet görmektedir. Dilerseniz yalnızca klasik kesimlere sahip örgü elbise modelleri bulabilir dilerseniz de dekolteli bayan örgü abise elbise modelleri bulabilirsiniz veya kendiniz örebilirsiniz. Eğer eliniz örgüye yatkın ise kolaylıkla kendinize örgü elbise örerek fark yaratan bir tarza bürünebilirsiniz.

Dekolteli Bayan Örgü Elbise Modelleri
Dekolteli Bayan Örgü Elbise Modelleri

Sizler için modern tarzda dekolteli örgü elbise modellerinin neler olduğunu araştırdık. Öncelikle dümdüz ve dar bir şekilde örülen tek renk elbise modelinde sırt bölgesinde dekolte sevenler için çaprak bağcıklar örülerek geniş bir pencere bırakılmıştır. Yaz aylarında sahil kenarlarında güzel bir akşam yemeği için bu örgü elbise ile son derece zarif bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Bir diğer model ise etnik desenleri sevenler için baklava desenli salaş kesim her baklavası farklı renkte örülerek birleştirilmiş straplez elbise modeli. Düğün, nişan gibi cemiyetlerde giyerek olukça iddialı stil sahibi bir kadın havası estirebilirsiniz.

Dekolteli örgü elbiseler de en çok göze gelen model ise sarı merserize iple düz örgü tekniğiyle örülen diz kapaklarına kadar uzanan sırt ve göğüs şekli v şekilde kesilen oldukça şık bir model. Açık sarı iple örülen bu modele biraz renk katmak isterseniz takılarla veya yılın modası rengarenk şallarla beraber kullanabilirsiniz.

Dekolteli Bayan Örgü Elbise Örnekleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here