Ana sayfa Örgü Modelleri El Örgüsü Bayan Patik Modelleri

El Örgüsü Bayan Patik Modelleri

Rengarenk En Güzel Bayan Patik Modelleri

Bir yazıda daha sizlerle birlikteyiz, bu yazımızda birbirinden güzel El Örgüsü Bayan Patik Modellerini inceleyeceğiz. Kış aylarında ısınmayan ayakların kurtarıcısı olan patiklerin aslında örmesi o kadar zor değil. Sizlerde elinize bir şiş alıp hemen başlayabilirsiniz. Hem kışların soğuğundan kurtulacaksınız hem de el becerisi kazanıp diğer seferlerde daha güzel modeller çıkarabileceksiniz. Şimdi ise gelin birlikte örneklere bakalım ve zevkimize en uygun olan patiği seçip örmeye başlayalım.

Rengarenk En Güzel El Örgüsü Bayan Patik Modelleri
Rengarenk En Güzel Bayan Patik Modelleri

İlk patiğimiz mor ip kullanacağız, patiğimizin örme işlemi kalmasına bir iki sıra kala, açık pembe iplik alarak 2 veya 3 sıra daha gideceğiz. Sonrasında üst tarafına ayağımızın çıkmaması için yine açık pembe ip ile bir bağ oluşturacağız. Bayan patikler içerisinde en çok beğendiğim model ise uzun bot şeklinde örülen ve üzerini düğmeler, kurdele işlemeleri, çiçek motifleri ile süsleyerek oluşturulan model, harika. Terlik giymek istemeyen minik yaramazlar için ise; kızlar çocukları için kedi figürlü patik, erkek çocuklar için ise kurbağaya benzetilerek oluşturulan patikler, çok güzel örnekler içerisinde yer alır.

Bayan patik modelleri  içerisinde beğendiğim diğer model terlik şeklinde örülen patikler. Terlik şekline benzettiğimiz patiğin tabanını siyah iple, ön tarafını ise beyaz iple tamamlayıp, üzerlerine  pembe ve mavi çiçekler yapıp içlerini siyah iple doldurmak. Çok güzel duruyor bu ip kombini denemelisiniz. Bizlerin verdiği örnekler daha da çoğaltılabilir ama en iyisi sizin kendi zevkinizdir.

El Örgüsü Bayan Patik Örnekleri

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here