Ana sayfa Örgü Modelleri 2018 Örgü Puf Modelleri

2018 Örgü Puf Modelleri

2016 Örgü Puf Modelleri 9

Puflar günümüz modern evlerinde olmazsa olmaz eşyalardan bir tanesidir. Çok farklı şekillerde üretilen ve insanlar ile buluşturan çok sayıda puf çeşidi vardır. Aynı zamanda örgü olarak yapılan ve kullanılabilen puflarda vardır. Eviniz de farklılık katmak istiyorsanız 2018 örgü püf modelleri arasından kendiniz için gerekli olanı bulabilirsiniz. Yapımı çok basittir. Çok büyük olarak yapılabileceği gibi isterseniz küçük bir şekilde de yapılabilir. Bu tercih tamamen size kalmıştır.

Örgü Puf Yapılışı modelleri ve renkleri
Örgü Puf Yapılışı modelleri ve renkleri

Nasıl yapılacağına gelirsek aslında çok basit bir yapımı var örgü puf nasıl yapılır sorusunu cevaplayalım. Bu sayede kendi pufunuzu kendiniz yaparak evinizin istediğiniz yerinde kullanabilirsiniz. Çok kısa sürede ortaya çıkarabilir ve şık bir görünüm kazanması için evinizde kullanabilirsiniz. Ancak bu kadar emek harcadıktan sonra birilerinin üzerine oturması canınızı sıkabilir şimdiden söyleyelim. Eminim sizlerde bu konuda aynı endişeleri paylaşırsınız ancak sonuçta birilerinin oturması için yapılıyor.

Yuvarlak örgü tekniğinin uygulanması ile ortaya çıkılacaktır. Ancak bu kadar büyük olacaktır ki bir yerden sonra küçülmeye başlayacak ve en son noktada tekrar birleşecektir. Size tavsiyemiz ya son nokta gelmeden içini gerekli malzemeler ile doldurun ve şişmesini sağlayın ya da isterseniz de tüm örgü işi bittikten sonra özel olarak bir yerini açık ve içini doldurun. Örgü puf örnekleri arasından istediğinizi seçerek kendiniz için yapmaya başlayabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de dekoratif bir ürün olarak kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here