Ana sayfa Moda En Güzel Duvak Modelleri

En Güzel Duvak Modelleri

En İyi Duvak Örnekleri

Evlilik hayali kuruyorsanız duvak seçiminde zorlanmamak için En Güzel Duvak Modelleri yazımızdan öğrenebilirsiniz. 2016 yılı gelin duvak modellerinden hangisini seçeceğiniz veya işlemelerinin nasıl olacağına dair bütün ayrıntılara yer verdiğimiz yazı dizimiz sayesinde düğününüze damga vurabilirsiniz.

Duvak ve aynı zamanda gelinlik bir gelin için en önemli parçalar. Titizlenerek bir sürü araştırma yapılarak alınan duvaklar arasında öncelikle kendi tarzınıza en yakın duvak modellerini tercih etmelisiniz. Dantel işlemeli duvak modelleri romantik görünüme kavuşmak isteyen gelin adayları tarafından tercih edilirken gelinliğin de dantel işlemeli olması gerekmektedir. Bütünü yakalamanın önemli olduğu gelinlik ve duvakta aynı detaylara yer verilmeli ve duvağın boyu ile saçınızın modeli de birbirini tamamlamasına özen göstermeniz gerekmekte. Eğer uzun bir duvak kullanacaksanız yüksek topuzlu bir saç modelini tercih etmemeli, yumuşak detaylarla dalgalandırılmış hafif bir saç modelini tercih etmelisiniz. Kısa duvak tercihlerinde de saçınızı yandan topuz yaptırarak kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz.

En Güzel Duvak Örnekleri


2016 duvaklar genellikle oldukça uzun ve düğünün yapılacağı ortamla ilişkilendirilen saç aksesuarları ile zenginleştirilmiştir. Açık havada yapılan bir kır düğünü hayal ediyorsanız kır çiçeğini saçınıza takabilir, kapalı bir mekanda yapılacak düğünde ise saçınıza taç taktırabilirsiniz. Eğer kısa boylu iseniz ne kadar uzun bir duvak kullanırsanız boyunuzda aynı oranda uzayabilir. Uzun bir görünüme kavuşmak isteyen elin adayları kesinlikle kısa duvak modellerini tercih etmemelidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here