Ana sayfa İğne Oyası Hürrem Gözü Pulu İle İğne Oyası Yapılışı

Hürrem Gözü Pulu İle İğne Oyası Yapılışı

Hürrem Gözü Pulu İle İğne Oyası Yapılışı

Merhaba hanımlar, bugün sizlere Hürrem Gözü Pulu ile İğne Oyası yapılışını anlatacağız.  Son zamanlarda çok moda olan Hürrem Gözü ile yapılan İğne Oyası modelleri oldukca popüler olmaya başladı. Bu popülerlik İğne Oyası modellerinede yansımış gözüküyor, bizde ayak uyduralım dedik ve sizlere Hürrem Gözü İğne Oyası modelini anlatmaya karar verdik.

Bu modelimizi İğne Oyası örgü tekniğinde ustalaşmış arkadaşlarımız çok kolay uygulayabilir. Biraz karışık gibi dursada videomuz ile beraber hızlıca uygulayabilirsiniz.

Hürrem Gözü Pulu İle İğne Oyası Malzemeleri

  • 1 adet iğne
  • Makas
  • İplerinize uyumlu yazma
  • Oya ipliği (2 farklı renk)
  • Hürrem gözü pulu

Hürrem Gözü Pulu İle İğne Oyası Nasıl Yapılır

Her zaman olduğu gibi oyamızın kenarına bir sıra İğne Oyası Zürafa yapıyoruz. Devamında ise Hürrem gözü pullarımızın kenarlarına sık iğne yapıyoruz ve bir oyalık hazırlıyoruz. Oyamızı yaptıkca yazmamıza ekleyerek devam ediyoruz.

Pullarımızın arasını oluşturmak için zürafaların üstüne kelebek kanadı yapıyoruz bu işlemi istediğimiz sıklıkta uygulayabiliriz. Kelebek kanatlarını yaptıktan sonra pulları eklemeye geçiyoruz. Bu işlemden sonra videomuzu izleyerek pullar nasıl ekleniyor görebilirsiniz.

Hürrem Gözü Pulu İle İğne Oyası Yapılışı Video

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here