Ana sayfa Örgü Modelleri Kanaviçe Etamin Yastık ve Kırlent Modelleri

Kanaviçe Etamin Yastık ve Kırlent Modelleri

Kalpli Kanaviçe Etamin Yastık

Kanaviçe işi çok eski yıllar ve aynı zamanda da dönemlerden günümüze gelmeyi başarmış geleneksel el işlerimizden biridir. İşlemesi her ne kadar zor gibi görünse de son derece keyifli ve eğlenceli olmasının yanı sıra tamamlandığında da kanaviçe etamin yastık ve kırlent modelleri neredeyse yağlı boya tablo gibi görünmektedir.

Siz de sayfamızda pek çok kanaviçe çeşidini bulabilir ve dilediğiniz herhangi birini işleyerek güzel görünüme sahip yastık ya da kırlentler meydana getirebilirsiniz. Motifler arasında sevimli kedi ve köpekler yer alırken, çiçek sulayan ayıcık, kalp, çiçek, kelebek, gül ve gelincik çiçeği modellerini bulabilirsiniz. Modern tasarımların yanı sıra klasik modellerin de yer aldığı kanaviçe işini yastık ve kırlentin yanı sıra pek çok ev dekorasyonu ürününde kullanmanız da söz konusu. Geçmişin günümüze seyretmesi ile eskiye dair pek çok şey yeniden modern bir sunum ile evlerimizde en güzel dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Tabii bunların en çok görülen alanları da kanaviçe etamin yastık ve kırlent modelleridir.

Çocuk odasından, salona, oturma odasından yatak odasına kadar pek çok odanıza renk katabilecek olan kanaviçe etamin yastık modelleri arasından tercih yapmak için çizgi film karakterlerini kullanarak çocuğunuza güzel bir hediye olarak verebilirsiniz. En sevdiği çizgi filmden bir karenin yer aldığı kanaviçe yastık ya da kırlent onun her zaman zevkle ve mutlulukla kullanacağı bir ürün olacaktır.

Kanaviçe Etamin Yastık ve Kırlent Modelleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here