Ana sayfa İğne Oyası 3D İğne Oyası Karanfil Çiçeği Yapılışı

3D İğne Oyası Karanfil Çiçeği Yapılışı

Merhaba hanımlar bugün sizlere 3D İğne Oyası Karanfin Çiçeği Yapılışını anlatacağız. 3D İğne Oyası Karanfil Çiçeği yaparken dikkat etmeniz gereken tüm noktaları videomuzda belirttik. Ayrıca Karanfin Çiçeği yaparken takıldığınız noktaları sitemizin yorum bölümünden iletebilirsiniz. Şimdi yapılışına geçebiliriz.

3D İğne Oyası Karanfil Çiçeği Yapılışı Resimli

Kırmızı ip ile parmağımızın etrafına ipi 1 kez dolayıp düğüm atıyoruz çiçeğin yapmına başlıyoruz. daha sonra oluşan çemberin içine 5 adet küçük zürafa yapıp çemberin ipini sıkıyoruz. Çemberi sıktıktan sonra zürafalar küçük kirpiğe dönüşüyor. İlk kirpiğin tepesine düğüm atarak her kirpiğin tepesine sırasıyla düğüm atıp küçük zürafalar yapıyoruz.

3D İğne Oyası Karanfil Çiçeği Yapılışı
3D İğne Oyası Karanfil Çiçeği Yapılışı

Baştaki kirpiğin tepesine düğüm atarak ufak bir çembe oluşturuyoruz. Ardından ilk zürafanın üzerine 5 adet büyük kirpik yapıyoruz ve geriye kalan diğer 5 zürafaya da aynı şekilde 5’er adet büyük kirpik yapıyoruz. Tüm kirpikler bittikten sonra ilk yaptığımız kirpiğin tepesine çıakrak hepsinin üzerine 1 sıra zürafa yapıyoruz. Daha sonra yaptığımız her zürafanın içine 5’er adet küçük kirpik yapıyoruz.

Yavaş yavaş çiçeğin kıvrımlarının şekil almaya başladığını farkedeceksiniz. Burada ördüğümüz küçük kirpiklerin üzerine yine 1  sıra zürafa yapıyoruz. Bu noktadan sonra biraz detaylandığı için sizleri videomuza yönlendiriyoruz. Videomuzu izleyerek 3D İğne Oyası Karanfil Çiçeği Yapılışını detaylı olarak izleyebilirsiniz.

3D İğne Oyası Karanfil Çiçeği Yapılışı Video

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here