Ana sayfa Dekorasyon Kendin Yap Projeleri: Evde Zemin Lambaları

Kendin Yap Projeleri: Evde Zemin Lambaları

KAYAK DİREKLERİ

Yapabileceğimiz DIY zemin lambalarını kontrol edelim mi?

RUSTİK
RUSTİK

RUSTİK

Bu DIY zemin lambası, yazlık bir plaja harika olmaz mı? Ben onun rustik  görünümünü seviyorum ve tabii ki, fener de çok harika. Bunu yapmak için, fener, atık ahşap, ahşap tutkalı, altıgen fındık ve bazı araçlar için bir lamba kiti gerekir. Bir tripod gibi bir atık ahşap inşa edip,kablolar eklemelisiniz, ve bu kadar basit.

KÜRELER
KÜRELER

KÜRELER

Muhtemelen yukarıdaki benzer bir çubuk ile zemin lambaları gördünüz.Küreler güzel görünüyor ama bu hazır lambalar pahalı olabilir. Kendiniz yapmak istiyorsanız, sadece Şerefiye ve Noel süslerinden bir zemin lamba gerekir.Bütün bir testere kullanarak süsleri delikler açın,  lamba çubuk boyunca onları yığın, ve istediğiniz herhangi bir renk spreyle boyayın.

KAYAK DİREKLERİ
KAYAK DİREKLERİ

KAYAK DİREKLERİ

Bu zekice değil mi? Bunu yapmak için, bir tahta parçası ve bir lamba kiti kullanarak lamba bölümünü inşa edeceksiniz. Daha sonra ahşap kısmına direği vidalayın. Çok kolay, değil mi? Bu projeyi bir çift  güç araçları olarak adlandırılır, not alın.

HOKEY SOPASI
HOKEY SOPASI

HOKEY SOPASI

Bu da diğer eşsiz DIY zemin lambası fikirdir. Bu özel proje için, bir kayak  sopası yerine hokey sopası kullanılacaktır. Hokey sopasının bir bölümünü kesmek gerekir, böylece kordon içine sokulabilir.Bu işlem tamamladıktan sonra, mağazadan satın aldığınız lambayı takın ve içeri takın.

TABLO KOMBO
TABLO KOMBO

TABLO KOMBO

Kalıcı bir yan masa üstüne yapışmış bir lamba? Zekice! Bu bir çocuk odası için harika,böylece çocuğunuzun zemine çarpma lamba konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

ENDÜSTRİYEL TARZ
ENDÜSTRİYEL TARZ

ENDÜSTRİYEL TARZ

Bu da denemek için sabırsızlandığım eşsiz bir DIY zemin lambası fikirdir.Benim mini kütüphanemde bu endüstriyel uzun lambanın  güzel görüneceğini düşünüyorum. Burada kullanılan metal iskelet aslında bu domates kafeslerinden biridir. Sadece  içine ampulü takın, ve bitirdiniz.

PVC CUTOUT
PVC CUTOUT

PVC CUTOUT

Çağdaş ev eğer sizin tarzınız ise, bu PVC izole lamba projesini seveceksiniz. Burada 6 “PVC boru vardır. Bir dekopaj kullanarak kenar boyunca bir kesme yapın. Aydınlatma için, lamba parçalar gerekir; tavsiye için donanım satış asistanından yardım isteyin.

ŞEFFAF TOPLAR
ŞEFFAF TOPLAR

ŞEFFAF TOPLAR

Bu DIY zemin lamba fikri burada bahsettiğimiz kürelerden birine benzer. Ama bunun arkasındaki esin kaynağı, çubuk boyunca şeffaf toplar ile bu pahalı lambalardır.  Kola şişeleri kullanarak çevre dostu bir şekilde fikir kopyalayabilirsiniz. Şeffaf bir top çubuk tabanını oluşturmak için sonuncuyu kullanın. Şeffaf topları arasında gördüğünüz gümüş parçaları sadece koli bandıdır. Dahice, değil mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here