Ana sayfa Tunus İşi Örgü Modelleri Tunus İşi Bebek Patikleri ve Yapılışı

Tunus İşi Bebek Patikleri ve Yapılışı

Tunus işi bebek patikleri

Merhaba hanımlar, bugün sizlere Tunus işi Bebek Patik Modelleri ve Tunus işi ile Bebek Patik Modeli nasıl yapılır konularına değineceğiz. Bu konumuzda çok güzel Tunus İşi Bebek Patik Modellerini inceleyerek hem örnek bulabilirsiniz hemde videomuzdan Tunus İşi Bebek Patiği nasıl yapılırı öğrenebilirsiniz. Tunus işi bebek patiği yaparken dikkat etmeniz gereken tüm noktaları videomuzda anlattık ayrıca takıldığınız noktalarda sitemizin yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Tuunus İşi Bebek Patik Yapılışı


Evde oturan ve tığ işlerinden hoşlanan bayanların vaz geçilmez örgü çeşitlerinden biri olan Tunus işi ile pek çok model ve tasarım üretilmektedir. Özellikle Tunus işi bebek patikleri pek çok farklı modeli ile örgü seven hanımlara sitemizde sunulmaktadır. Bebeği olmuş ya da olacak olan bayanların ilgisini çeken pek çok model, hediye olarak patik yapmak isteyen hanımların da göz bebeği niteliğini taşıyor. Özellikle son yıllarda şık tasarımları ile öne çıkan bebek patikleri, süslemeleri de çok güzel bir hale getirmektedir.

Tunus İşi Bebek Patik Modelleri

Tunus işi patikler şık oldukları kadar kış aylarında bebeğin ayaklarını da soğuk karşısında korumaktadır. Bu patik sayesinde de bebekler şık olurken, diğer yandan üşüyüp, hasta olmaktan da uzak kalacaklardır. Siz de sayfalarımızdan faydalanarak, şık bebek patiği modellerini inceleyebilir, yapılış tariflerini alabilir ve dilediğiniz renk ve ayrıca da modelde patikler örebilirsiniz.

Bunun için de sayfalarımız içinde yer alan pek çok Tunus işi şeklinde hazırlanmış olan modele göz atabilirsiniz. Patik modelleri içinde yer alan ve de birbirinden değişik Tunus işi bebek patik modelleri sayesinde siz de dilediğiniz seçimi yapabilir ve daha sonrasında da üstlerinde oynamaya yaparak, değişik renklerden patikler meydana getirebilirsiniz. Ayrıca patiklerin üzerine kopmayacak şekilde değişik figürler örebilir ya da dikebilirsiniz. Bu da patiği süsleyecek ve aynı zamanda da çok güzel görünmesine neden olacaktır.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here