Ana sayfa Moda Nur Yerlitaş Abiye Yeni Sezon Modelleri

Nur Yerlitaş Abiye Yeni Sezon Modelleri

Lacivert Nur Yerlitaş Abiye Modelleri

Yıllardır modaya yön veren tasarımları ile birçok ünlü isme hizmet veren Nur Yerlitaş her daim modern, stil sahibi kadınlara hizmet vermektedir. Nur Yerlitaş Abiye Yeni Sezon Modelleri arasında 2016 yılının keskin dokunuşları, etnik desenleri modernize edilmiş, etek kısmı uçuş uçuş birçok elbise, vücut hatlarını ortaya çıkaran şık tulumlar ve inci ve değerli taşlarla işlenmiş uzun elbiseler bulunmaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyi dünya modasını takip ederek abiye kıyafetleri kadınların istediği ölçütlere büründürmektedir. Bu nedenle de birçok kadın bulunduğu ortamın yıldızı olabilmek için tercihini Nur Yerlitaş abiye yeni sezon modellerinden yana kullanmaktadır.

Nur Yerlitaş abiye yeni modelleri arasında en çok dikkat çeken abiye modelleri arasında etek boyu kısalan elbise etekleri, renk cümbüşünün yaşandığı dantel kol detaylar, göbek bölgesini açıkta bırakan mini bluzlar ve görkemli abiye aksesuarlar yerini almaktadır. Etek boyları kısaldığı için bu tarz abiyelerle giyeceğiniz ayakkabı seçiminde de titizlenmeniz gerekmektedir. Şıklığınızın tamamlayıcısı olacak abiye çantanın hem ayakkabınız hem de abiye kıyafetinizle uyum içerisinde olması gerekmektedir. Nur Yerlitaş abiye yeni sezon modellerini inceleyerek sizde 2016’nın modasına ayak uyduracak ilham verici fikirler edinebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi tasarımcısı Nur Yerlitaş abiye 2016 yılı yeni sezon modellerinin arasında yer alan birçok kıyafet arasından kendi tarzınızı yansıtacak en uygun abiyeyi seçerek gireceğiniz ortamda bütün bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Nur Yerlitaş Abiye Yeni Sezon Örnekleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here