Ana sayfa Dekorasyon Örgü Dantel Bardak Altlığı Yapımı ve Modelleri

Örgü Dantel Bardak Altlığı Yapımı ve Modelleri

Hanımların dünyasında dantel ve örgünün yeri bir başkadır. Bize kalsa, evin her yerinde dantele yer veririz. Ancak bu sadece bizim kararımız olmadığı için elimizin ulaştığı yerlerde bunu göstermeye çalışıyoruz. Yine kendi yaptıklarım ve biraz da sağdan soldan topladığım örgü dantel bardak altlığı ile karşınızdayım. Model ve örgü desenleriyle göz kamaştıran seçeneklere yer verdiğimiz bu konumuzda, modellerin birbiriyle yarıştığını söylesem herhalde abartılı olmayacaktır.

Renkli ve Kalpli bardak altlıkları
Renkli ve Kalpli bardak altlıkları

Örgü Dantel Bardak Altlığı Yapımı

Her tarzdan, her modelden biraz örnek toplayarak farklı seçenekleri sizlere sunduğumuz konumuzda, bardaklarınızı misafirlerinize sunarken, misafirlerini bardaklara mı çaya mı bakmak için kararsız kalacaklar. Yeni sezonun girmesiyle birlikte tabi ki farklı modeller de kendini gösterdi. Yani geçtiğimiz seneye göre çok daha farklı modeller…

Bardak altlığı modelleri ile dilediğiniz gibi bir süse sahip olmak ve istediğiniz şekilde örgüleri yapmak için sizlere sunduğumuz modelleri inceleyebilirsiniz. En güzel seçenekler, en yeni modeller ve daha fazlasıyla yeni sezonun keyfini çıkartmak için sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır. Bayanların işini kolaylaştırmak ve güzel seçenekler sunmak adına yaptığımız incelemelerden örnekleri sitemize koyarak, hamarat ellerinize fikir oluşturacak yenilikleri sizlere sunuyoruz.

Örgü Dantel Bardak Altlığı Modelleri

Dantel bardak altlığı modelleri ile yine mutfaklarınız çok şık olacak ve siz de istediğiniz seçeneklere daha rahat sahip olmanın keyfine varacaksınız. Sitemizi takip ederek yenilikleri yerinde incelemenin ve modeller arasında seçim yapmanın kolaylıklarını inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here