Ana sayfa Bebek Örgü Modelleri Tunus İşi Bebek Elbiseleri

Tunus İşi Bebek Elbiseleri

tunus isi bebek takimlari

Ülkemizin bazı yörelerine göre tığ şiş örgü bazı kişilere göre de Tunus işi, bazılarına göre de tek şişle örülen örgü adı ile bilinen Tunus işi örgü modellerini sitemizde bulabilirsiniz. En güzel Tunus işi örgü modellerini bulabileceğiniz sitemizde pek çok modeli sizler için özenle seçtik ve hazırladık.

tunus isi bebek takimlari
tunus isi bebek takimlari

Birbirinden keyifli ve güzel örnekler bulmak için sitemiz sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Tunus işi bebek elbiseleri rengarenk modellerini bulabileceğiniz resimlere göz atarak dilediğiniz herhangi bir modeli ufak kızınız için örebilir ya da sevdiğiniz biri için hediye hazırlayabilirsiniz.

Tunus İşi Elbise
Tunus İşi Elbise

Aynı zamanda sitede Tunus işi yelekler, patikler, pantolon, battaniye ve tulum modellerini de bularak, dilediğinizi örüp, hem keyif alabilir hem de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz.

Tunus işi bebek hırkası
Tunus işi bebek hırkası

Sitemiz içinde birbirinden şık Tunus işi bebek elbiseleri modellerini bulabilir ya da bu örgüye henüz yeni başlıyorsanız şık patik örnekleri ile de örgü örmeye başlayabilirsiniz. İki şişe göre örülmesi daha basit olan bu örgü modelleri pratik ve zeki hanımların hayal gücü ile gelişmiş ve böylece ufaklıkları da sıcacık tutan yünden el işi modelleridir.

Tunus işi bebek elbisesi örnekleri oluşturmak için ucu çengelli, kalınlık boyutu tercihe göre değişmekte olan şişler ile son derece güzel modeller meydana çıkaran hanımları da kutlamak gerekir. Bütünüyle el emeği olan muazzam ve kaliteli bu modellerin her türlü tasarımını sitemizde bulabilirsiniz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here