Ana sayfa Örgü Modelleri Paspas Örgü Modelleri

Paspas Örgü Modelleri

Renkli Çiçekli Altıgen Paspas Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar,

Bugün sizlerle, yıllardır evlerimizde vazgeçemediğimiz yılların eskitemediği küçük alanlar için kullandığımız paspas modellerinden bahsedeceğiz. Son yıllarda evlerimiz önce ki yıllara göre daha modern hale gelirken evde kullandığımız paspas, havlu, koltuk takımları, süs eşyalara kadar yeni trend modeller çıkıyor. Bu konumuzda en trend örgü paspas örneklerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Daha çok altıgen parçadan tüm e varım olarak örgü paspaslar yer almakta. Renk olarak ise daha çok cıvıl cıvıl ruhen rahatlatan renkler tercih edilmektedir.

Ayrıca merak edenler için daha önce paylaşmış olduğumuz en çok beğenilen konular arasında koltuk renkleri için 2016 koltuk renkleri; yeni evlenecek olan veya evinin perdesini yenilemek isteyenlere için modern perde modelleri; evlerinizde duvarlarınızı süsleme ve daha fazla düzene koymak için 2016 raf modelleri ve yatak yorganlarınızı için en güzel nevresim takımları konularını da incelemenizi önermekteyiz.

Aşağıda yer alan örgü paspas modellerinde fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafların büyük halini inceleyebilirsiniz.

Paspas Örgü Örnekleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here