Ana sayfa Moda Tesettür Şal Modelleri

Tesettür Şal Modelleri

ceviz yesil tesettur sal

Şal kullanımı hanımların her zaman daha şık kombin yapmalarına olanak sağlayan aksesuarlardan bir tanesidir. Sokak şıklığında ya da özel bir davette tercih edebileceğiniz tesettür şal modelleri, sizi daha stil ve daha tarz kadınlar arasına sokacaktır. Renkli model ve modern tasarımları ile öne çıkan şal modellerini bugün pek çok kadın tercih etmektedir. Gerek başörtüsü üzerine kullanabileceğiniz şalları dilerseniz de omuzlarınızda değerlendirebilirsiniz. Giydiğiniz kıyafet ile doğru orantıda kombinlenmesi durumunda da ortaya muhteşem bir görüntü çıkacaktır.

ceviz yesil tesettur sal
ceviz yesil tesettur sal

Üstelik günümüzde tesettür şal modelleri arasında sadeleri olduğu kadar boncuk ve taş işlemeli olanları da yer almaktadır. Bu tarz modeller daha ziyade özel gecelerde tercih edilse de, hanımların ev gezme ve ziyaretlerinde de gayet şık bir durum olacaktır. Şıklığından ödün vermek istemeyen hanımların tercih ettiği bu aksesuar, çok fonksiyonlu bir kullanım sağlamaktadır. Üşüdüğünüz zaman omzunuza alabileceğiniz şalı, direkt olarak başınızda da kullanabilir ve kaymayan yapısı ile rahat bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Model ve tasarımları doğrultusunda fiyatlandırılan tesettür şal modelleri çok da yüksek fiyatlara satılmamaktadır. Her bütçeye uygun şekilde satışa sunulan şal modellerinin düz ve sade olanları çok daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Özellikle özel geceler için tasarlanan şal modelleri biraz daha pahalı olsa da, böyle geceler için ideal bir aksesuar olacaktır. Sitemizde de tüm şal modellerini inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here