Ana sayfa Tunus İşi Örgü Modelleri Tunus İşi Kaz Ayağı Örgü Modeli ve Yapılışı

Tunus İşi Kaz Ayağı Örgü Modeli ve Yapılışı

Merhaba hanımlar, bugün sizlere Tunus İşi Kaz Ayağı Modeli ve Yapılışını anlatacağız. Bu modelimizi Tunus işi Bebek hırkaları, tunus işi süveter ve tunus işi yeleklerde kullanabilirsiniz. Tunus işi Kaza Ayağı modeli yapılışı oldukca zevkli olup bir o kadar da güzel bir modeldir. Modelimizi kısaca anlatmak gerekirse aralarda beşer tane düz ilmek ve bu beşer ilmek arasında kazayağı dediğimiz bir model mevcut. Çok fazla vakit kaybetmeden modelimizin yapılışına geçebilirisin.z

Tunus İşi Kaz Ayağı Yapılışı


Son derece şık bir görüntüye sahip olan Tunus işi Kaz Ayağı Modeli, isterseniz kendiniz için isterseniz de evde kalmış artık iplerden meydana getirebileceğiniz bir çocuk yeleği modelidir. Örmesi son derece zevkli olan Tunus İşi Kaz Ayağı Modeli, meydana çıktığında da gayet güzel bir görünüme sahip olan bu modeli Tunus işi ile yaptığımız yeleklerde, süveterlerde ve hırkalarda kullanabilirsiniz.

Tunus İşi Kaz Ayağı Örgü Modeli ve Yapılışı
Tunus İşi Kaz Ayağı Örgü Modeli ve Yapılışı

Sitemizde boyundan başlayan yelek modelleri de olmak üzere pek çok Tunus işi yelek model ve örneklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Yelek modellerinin yanı sıra Tunus işi ile örülmüş kazak, mont, kaban, patik ya da aksesuar ürünlerini de kolayca bularak, örebilirsiniz. Görüntüsü gayet şık ve güzel duran bu örgü modelini, dilediğiniz her yerde yapabilir, boş zamanlarınızı değerlendirebilir aynı zamanda da rahatlamak için de kullanabilirsiniz. Örgüyü bitirmeniz durumunda da kendiniz için gayet şık, sevdiğiniz için de güzel bir hediye meydana çıkmış olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here