Ana sayfa Tunus İşi Örgü Modelleri Tunus İşi Patik Motifi Nasıl Çıkartılır ?

Tunus İşi Patik Motifi Nasıl Çıkartılır ?

Merhaba hanımlar, bugün sizlere Tunus İşi Patik Motifi Nasıl Çıkartılır ve Tunus işi patik motifi yapılışında dikkat edilmesi gereken tüm noktaları anlatacağız. Tunus işi patik motifi çıkarılışı biraz karışık olup dikkat etmeniz gereken bir çok nokta var bu sebepten dolayı sizler için video oluşturduk. Motif oluşturmak için videomuzu detaylıca izlemenizi tavsiye ederiz.

Tunus İşi Patik Motifi Yapılışı


Anadolu ezgileri taşıyan Tunus işi patik motifleri çok eskilerden günümüze değin gelmeyi başarmış, çok güzel motif ve modelleri ile pek çok genç kızın çeyizini süslemeyi başarmış çok güzel patik modellerinden bir tanesidir. Günümüzde modernleştirilen ve daha sade şekilde de işlenebilen kısa patik modeli, her bayanın örmekten ve kullanmaktan zevk alacağı modeller içindedir.

Tunus İşi Patik Motifleri

Üstelik patik örmek son derece kolay ve pratik bir durumken, dilediğiniz her yere götürerek, örgünüzü tamamlayabilir. Ayrıca bu işin ticaretini yapan hanımları da gözden kaçırmamak gerekiyor. Özellikle Tunus işi patik motifleri ile aile bütçesine destek veren hanımların sayısı hiç de azımsanmayacak ölçüde

Siz bu konuda iddialı olmasanız bile, kendiniz kullanmak ya da çocuğunuzun çeyizinde yer almasını isteyeceğiniz farklı modelli patik örnekleri için sitemizden yararlanabilir ve dilediğiniz örneği alarak, çok güzel patik modellerini siz de yapabilirsiniz.

Tığ ve Tunus İşi Patik Motifi Yapım Şeması ve Örnekleri
Tığ ve Tunus İşi Patik Motifi Yapım Şeması ve Örnekleri

Diğer yandan günümüz modernliğine de ayak uyduran patik modellerini, gül, sümbül ya da karanfil gibi çiçek modelleri yerine, çiçek deseni olmadan, sade ancak boncuklarla süsleyebileceğiniz şekilde de örebilir ve zevke uygun bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu süslü modelleri kendiniz için de örerek, katıldığınız günlerde ya da dost ziyaretleri için çantanızda bulundurarak, yer kaplamaksızın ayak şıklığınızı herkese gösterebilirsiniz. Örmesi de kullanması da, çeyiz için hazırlaması da birbirinden zevkli olan Tunus işi patik modelleri sizi bekliyor…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here