Tunus İşi Babet Patik Nasıl Yapılır?

Merhaba hanımlar, bugün sizlere Tunus işi Babet Patik nasıl yapılır ve yapılırken dikkat edilmesi gereken tüm noktaları videolu olarak anlattık. Bu konumuzda sizler için nasıl yapılırı resimli ve görselli anlatamadık çünkü tunus işi babet patiği yapılışı biraz uzun olduğu için video’dan izlenilerek öğrenilmesi daha sağlıklı olacaktır.

Yapraklı Tığ İşi Babet Patik Tarifi
Yapraklı Tığ İşi Babet Patik Tarifi

Patikler de kendi içlerinde model ve tasarımlarına göre ayrılmaktadırlar. Her yöre ve bölgenin kendine özgü bazı modelleri bulunmaktadır. Anadolu yöresinde daha ziyade tercih edilmekte olan modeller arasında Tunus işi babet patik modelleri yer almaktadır.

Tunus işi Babet Örnekleri
Tunus işi Babet Örnekleri

Aslında özellikle son yıllarda el işi dünyası sanal alem üzerinden yaygın bir halde kendini göstermesi ile beraber modeller bütün bölgelerde ortak şekilde yapılmaya da başlandı. Yani diğer bir deyişle zengin bir kültür ve geleneğe sahip olan ülkemiz insanları, daha başka bölgelerde yaşamakta olan insanların ördüğü örgüler ile zenginleşirken diğer yandan kültürlerini de bambaşka yerlerde sürdürmeye devam ediyorlar. Bu durum daha güzel sonuçlar meydana getirirken, kültürel anlamda paylaşmayı da sağlıyor.

Tunus İşi Babet Patik Modelleri

Örnekleri son derece fazla olan Tunus babet örnekleri, herkesin kendi tarzı oranında değişmekle birlikte herkesin tarzına yönelik bir örneği bulabileceği sitemizde daha ziyade Tunus işi örnekler ve anlatımları yer almaktadır. Dolayısı ile Tunus işi örgüyü ve yapılışını merak eden hanımlar son derece pratik ve kolay bir şekilde tasarımlarını gerçekleştirmektedirler.

Aynı zamanda Tunus işi babetler ile en güzel tasarıma sahip olma ayrıcalığını sizlere sunan sitemizden faydalanarak el işi ve yapılışları konularında ve patik modelleri çeşitliliğinde gerekli olan bilgi ve detaylara da ulaşabilme şansını yakalayabilirsiniz. Örmesi de son derece kolay ve pratik olan örgü çeşidi aynı zamanda çok da şık bir görüntüye sahiptir.

Tunus İşi Babet Patiği Yapımı Video Anlatım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir