Ana sayfa Tunus İşi Örgü Modelleri Tunus İşi Battaniye Modelleri

Tunus İşi Battaniye Modelleri

2016 En Güzel Tunus İşi Battaniye

Her yörenin kendine özel bazı el işleri vardır. Bunlar, kimi zaman bir bebek için yapılan yelekler olabiliyorken kimi zaman da daha farklı el işi modelleri olabiliyor. Bu konuda yaptığım araştırmalarımda en çok karşıma çıkan Tunus işi battaniye modelleri, gerçekten de incelenmeye değer modellerdir. Aslında işin gerçeğine bakarsanız adı gibi Tunus’tan gelen modeller değil bunlar. Anadolu kadınlarının da sürekli olarak ördükleri modellerdir. Ancak belki de ilk doğuş yeri Tunus olduğu için bu ismi vermişler. İsme takılmadan detaya girdiğinizde, modelin gerçek güzelliğini daha iyi anlayabilirsiniz.

Sevimli Örgü Bebek Battaniye Modelleri
Sevimli Örgü Bebek Battaniye Modelleri

Battaniye modellerinde el işi seçeneklerini tercih eden bayanlar için sezon içinde yine yörenin birçok modeli kendini gösteriyor. Tunus işi battaniye örnekleri arasından en güzellerini seçerek değerlendirmeleriniz arasına alabilirsiniz. Yapımı hakkında fikir edinmek için ise sitemizden sizlere sunduğumuz resimleri inceleyerek anlatımlarını pratiğe dökmede daha rahat edebilirsiniz.

Yenilikleri ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken battaniye modellerinin görsellerini topladım. Biraz çevremden biraz da internet sitelerinden toparladığım görselleri incelediğinizde, siz de bana hak vereceksiniz. Tunus işi battaniye resimleri ile en güzel şekilde yapımını öğrenecek, yapmaya başladığınızda takıldığınız yerlerde yeniden resimlere dönerek orijinal şekilde düzelmiş halde devam edeceksiniz. Yani hem resim incelemek hem de yapmak için sitemizden sizlere sunduğumuz yenilikleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here