Ana sayfa Moda Abiye Tunik Modelleri 2018

Abiye Tunik Modelleri 2018

Abiye Tunik Modelleri 2016

Bayanların en merakla beklediği koleksiyonlardan bir tanesi de abiye tunik modelleri 2018 koleksiyonudur. Çünkü tesettürlü hanımların tercih ettiği ve rahatlıkla giydikleri etek ya da pantolon üstüne kolay kombin yapılan tunik modelleri, dış giyim ürünleri arasında yer alıyor. Tunik modelleri de kendi içinde ayrılırken bazıları yarım boy olurken bazıları da çok uzun boylara sahip olabiliyor. Kısa tunik modelleri daha ziyade spor bir şıklık oluştururken, daha çok gençlerin tercih ettiği modeller arasındadır.

 

Abiye Tunik Modelleri 2016
Abiye Tunik Modelleri 2016

Her sezon moda olmayı başaran ve stilleri ile renkleri öne çıkan bu tarz modeller her sezon da form değiştirerek karşımıza çıkıyor. Tasarımcılar abiye tunik modelleri koleksiyonlarını meydana getirirken öncelikle moda olan renkleri baz alıyorlar. Bu modeller arasında daha fazla da kendinden desenli, salak ve rahat modeller öne çıkıyor.

Geçtiğimiz sezon daha bohem tarzda tunik modelleri dikkat çeken ürünler arasına girmeyi başarmıştı. Bununla birlikte yeni sezon tesettür tunik modellerinde de düşük omuzlu ve yarasa kollu modeller karşımıza çıkıyor. Ancak bu noktada büyük beden olan hanımların tunik seçimlerinde dikkat etmeleri gereken bir tanım unsurlar yer alıyor. abiye tunikler arasındaki modellerden seçim yaparken en önem detay bel orantısı olmalıdır. Eğer bel oyuntusu omuz yapısı ile farklı orandaysa, yani omuzlarınız geniş ve beliniz daha dar ise seçeceğiniz tunik modelini kullanabilir ve son zamanlarda özellikle moda olan lastikli kemerler ile de kombin edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here