Ana sayfa Örgü Modelleri Anglez Dantel Örnekleri

Anglez Dantel Örnekleri

Dantel Anglez Örnekleri 2017

Özellikle salonunuzun şıklığına şıklık katan Anglez dantel modelleri, birbirinden farklı renkte ve tarzda bulabileceğiniz dantel örnekleri arasında yer alır. Üzerine çeşitli motifler yer alan ancak en güzel motifinde, çiçek motifleriyle süsleniş ve detaylandırılmış, son derece dikkat çekici örneklerden bir tanesidir. Evin neresine koyarsan koyun, evin havasını birden değiştiren bu model, bayanların vazgeçilmez süs eşyaları arasında yer alıyor. Salonunuz ortasında duran sehpanıza, bambaşka hava katıyor. Vitrinize koymuş olduğunuz bu dantellerin etkisiyle misafirleriniz, bu dantellerden gözlerini alamayacak kadar güzel modellerden oluşuyor.

dantel anglez sehpa örneği
dantel anglez sehpa örneği

Genç kızların çeyiz hazırlığından vazgeçilmesi olan, Anglez danteller olmazsa olmaz modellerdendir. Şık ve gösterişli bu modeller, beyaz üzerine işlenmiş, kırmız çiçekler harika bir görünüm oluşturuyor. Bir diğer model olan ortasına beyaz gül işlenmiş, kenarları ise sarı iple tamamlanmış dantel, inanılmaz derecede göze hoş gelen görünüm oluşturuyor. Bayanların bin bir emekle hazırlamış olduğu bu takımlarda tercih edilen konsept ise, genelde klasik renklerden oluşuyor, klasik renklerden yana tercih çok fazla.

Birbirinden güzel Anglez dantel örnekleri, özellikle salon takımları için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Yapım aşaması da gayet basit olan bu örneklerin, fiyatları da gayet uygun. Dantel işlemesini bilmeyen bayanlar bu konuda üzülmesin, istenildiği tarzda ve modelde bu dantelleri uygun ücretler karşılığında alabilir evininin en güzel köşesine koyabilir ya da çeyizine ekleyebilir. Sitemiz üzerinden dilediğiniz modele ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here