Ana sayfa İğne Oyası İğne Oyası Sonsuzluk Modeli Videolu Anlatım

İğne Oyası Sonsuzluk Modeli Videolu Anlatım

Merhaba hanımlar, bugün bu konumuzda sonsuzluk iğne oyası modelini yapacağız. Daha önce de sizlere çilek modelinin yapılışını anlatmıştım. Sitemizde en güncel en popüler iğne oyaları anlatımlarını videolu şekilde bulabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz için iğne oyasi hakkında tüm bildiklerimizi paylaşıyoruz. Yeni başlayanlar veya model arayanlar model çıkaramayanlar tam yerine geldiniz.

Hiç zaman kaybetmeden modelimizin anlatımına geçelim. Öncelikle beyaz ipimizi parmağımıza 15 kez doluyoruz, ipimizi kesmiyoruz. Üste geçiriyoruz, Önce küçük bir Pırpır yapıyoruz, geri dönüp düğüm atıyoruz sonra dibine düğüm atıyoruz.

İğne Oyası Sonsuzluk Modeli

Bu şekilde üç tane sinek kanadı yapacağız.Modelin tam ortasından topluyoruz ve düğüm atıyoruz küçük bir Pırpır yapıyoruz geri dönüp düğüm atıyoruz buraya çilek modeli yapacağız beş tane Pırpır yapıyoruz.
İlk birbirinin içinde düğüm atıyoruz sonra tam karşısına geçiyoruz. Oraya da aynı şekilde üç tane sinek kanadı yapacağız modelimiz bu şekilde yapacak arkadaşlara kolay gelsin. Daha ayrıntılı öğrenmek için hemen videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

İğne Oyası Sonsuzluk Modeli Yapılışı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here