Ana sayfa Bebek Örgü Modelleri Kafesli Küpler Örgü Modeli Yapılışı

Kafesli Küpler Örgü Modeli Yapılışı

Kare veya küp örgü olarak bilinen bebek kazakları, bebek hırka ve yelekleride çok rahat kullanabileceğimiz çok güzel örgü modelleri karşımıza çıkmakta. Daha öce sizlere buna benzer örneklere olarak şapka için kesme şekerler örgü modeli yine kazak için küp şeker örgü modelide benzer olarak karşımıza çıkmakta. Sizi hangisi hoşunuza giderse bebeklerimiz veya kendiniz için örnekleri yapabilirsiniz.
kafesli-kupler-orgu-modeli-yapimi
Küp sıraları arasında ikişer sıra haroşa örgü tekniği kullanıldı. Ama siz dilediğiniz kadar haroşa kullanabilirsiniz. Sizin tercihinize ve göz zevkinize göre değişebilir. Örneği lastik olarak örmemenizi önermekteyiz. Kenar imekler ise haroşa olarak örülür.

Modeli yaparken bir ilmekten 5 ilmek çıkarmasını, haroşa örgü tekniği, düz örgü yapımı gibi teknikleri kullanıyoruz.

Kafesli Küpler Örgü Modeli Video Anlatım

Kafesli küpler olarakta tanımlanan modeli Türkçe video anlatımı anne işleri youtube kanalı tarafından örgü seven kadınlar için paylaşılmış olup, örgü delisiyim ekibi olarak kendilerine teşekkür eder, ellerine sağlık diliyoruz. Modeli yaparken takıldığınız bir adım olduğunda aşağıda yorum alanında her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere örgü modeli yaparken takıldığınız yerlerde bildiğim kadarıyla yardımcı olmaktan mutlu olurum. Bol bol örgülü günler dilerim.

Kaynak: Anne İşleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here