Ana sayfa Kanaviçe Modelleri Kanaviçe Desen ve Örnekleri

Kanaviçe Desen ve Örnekleri

8.299 okundu
1
Kalpli Kelebekli Kanaviçe KırlentlerKanaviçe ile ilgili bir diğer yazımız kanaviçe etamin yastık ve kırlent yazısını mutlaka görmüşsünüzdür. Ancak kanaviçe desen ve örnekleri öylesine çok ve de çeşitli ki bu ürünleri yalnızca yastık ve kırlent üzerinde değil, pano, dolap süsü, dekor, önlük ve tablo olarak da değerlendirebilirsiniz.

Kanaviçe el işinden Türk Bayrağı, nazar boncuğu, çay bardağı ya da Mevlana gibi tasarımlar da gerçekleştirebilirsiniz. Ev hanımlarının kanaviçe, örgü ve nakışa olan düşkünlükleri ve sevgileri göz önünde bulundurulduğunda, siz hanımlar bu işleri hem kendi eviniz için hem de çeyizlik için değerlendirebilirsiniz. Kanaviçe desenleri kolay bir şekilde bulabileceğiniz sayfamızda pek çok klasik desenin yanı sıra modern tasarımları da bulabilir, geçmişin o muhteşem ezgisi ile yeninin modernize halini birleştirerek ortaya parmak ısırtacak ve görenlerin ağzını açık bırakacak ürünler çıkarabilirsiniz.Kanaviçe Desen ve Modelleri


Piyasada pek çok hazır tekstil ürünü yer alırken, artık pek çok çeyizlik birbirine benzer hal almaya başladı. Nerede o eskinin dantelli, kanaviçeli, el emeği kokan çeyizleri… Ama bir yanında da mutlaka el işini unutmamış ve bunu gelecek nesillere aktarmak isteyen hanımların var olması ile kanaviçe örnekleri unutulmayacak ve her daim hak ettiği yeri alacaktır. Salondan yatak odasına, çocuk odasından mutfağa kadar pek çok alanda tercih edebileceğiniz kanaviçe tasarımları kullanacak olan kişiyi ve evinin misafirlerini memnun edecek kadar güzel olacaktır.
1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here