Ana sayfa İğne Oyası Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

Merhaba hanımlar, bugün sizlere yepyeni bir iğne oyası modeli anlatacağız. Bugün ki konumuz Boru Boncuklu İğne Oyası modeli nasıl yapılır. Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışını her iki şekilde de sitemiz üzerinde öğrenebilirsiniz. Hem resimli olarak anlattık hemde video olarak konuyu tüm boyutlarıyla ele aldık. Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı hakkında takıldığınız noktaları sitemizin yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli Malzemeleri

  • Boncuk iğnesi 1 adet
  • Oya ipi
  • Makas
  • Boru Boncukları
Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı
Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapılışı

Bu modeli uygulayabilmek için yazmanın kenarında zürafa yapmamız gerekiyor. Oyamıza zürafaların birine düğüm attıktan sonra 2 adet orta boy kirpik yaparak başlıyoruz. Son yaptığımız kirpiğin tepesine çıkarak 1 adet düğüm atıyoruz ve hemen ardından yine ilk kattaki gibi 2 adet kirpik yapıyoruz. 1 kez daha son yaptığımız kirpiğin tepesine çıkıyoruz ve bu sefer 3 adet kirpik örüyoruz.

Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli
Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli

Daha sonra 1 adet boru boncuğunu ipe geçirip sıradaki 5. zürafaya inerek 1 adet düğüm atıyoruz. İsteğe göre 1 zürafa daha atlayıp 6. zürafaya düğüm atabilirsiniz. Bu motifin aynısından yazmanın 4 etrafı boyunca yaparak oyamızı burada bitiriyoruz.

Boru Boncuklu İğne Oyası Modeli Yapımı Video

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here