Ana sayfa İğne Oyası İğne Oyası Süper İkili Modeli Videolu Anlatımı

İğne Oyası Süper İkili Modeli Videolu Anlatımı

Merhaba örgü severler,
İğne oyası, kimi için hobi kimi için ek gelir kaynağı olarak hayatımızda yer alıyor. Genç kızlar, ev hanımları ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler iğne oyasını öğrenerek, canınız sıkıldığında terapi, yorulduğunuzda dinlenme aracı, boş zamanlarınızın ilacı, bayanların baş tacı harika bir el işi çeşitidir. İğne oyası nasıl yapılır, teknikleri nelerdir görmediğiniz modelleri hd kalitesinde videolarla anlatıyoruz.

Örgü

Siz değerli izleyicilerimize iğne oyası hakkında bütün bildiklerimizi paylaşıyoruz. Çilek modeli, sonsuzluk modeli gibi birçok modelin yapılışını profesyonel olarak anlatmaya devam ediyoruz.

Screenshot_2017-05-04-08-37-50

İğne oyasını öğrenmek zor değildir. Biraz sabır isteyen bir uğraştır. Yaptığımız modellerin videolarını izledikçe siz de yapabildiğinizi göreceksiniz. Yaptıkça da zevk alacaksınız. Şimdi anlatacağım model süper ikili modeli. Bu modeli ben çok beğeniyorum. Sizin de beğeneceğinize eminim. Modelimi yeşil kırmızı ve gri olmak üzere 3 renkten oluşmaktadır. Dilerseniz siz renkleri değiştirebilirsiniz. Renk uyumu çok önemli. Yazmanızın içinde bulunan renklerden seçerseniz daha güzel duracaktır.önce yazmamız kenarına zürafalar yapacağız…

Screenshot_2017-05-04-08-37-29

Screenshot_2017-05-04-08-36-57

Süper ikili iğne oyası modelinin yapılışı devamını aşağıdaki videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Teşekkürler…

Süper İkili İğne Oyası Modeli Yapılışı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here